Mislim, da je to tvoj prvenec, novorojenec. Je pa nekaj posebnega,
sem se tudi nasmejala ob branju in ko pomislim na čebelo, kako se
ji mudi na travnik, da se ji celo pocedijo sline:). Ja, tu se lahko
skriva marsikaj, tudi čmrlji:))).
Lep...a je tvoj prvi poskus? Je tak, pravi, po pravilih! Zlogi lepo v na svojem mestu, noben ne sili v naslenjo vrstico, noben ni puščen v predhodnji. Tematsko tudi super, ker haiku je impresija in nato še z njo vzbujen utrinek tvojih misli...ne aforizem! Točno tak haiku, kot je tvoj mora biti tale in nič drugačen, :))) ker je - TVOJ!
Ja, res je, moj čisto prvi haiku. Pravzaprav, po pravici, mi haiku oblika niti ni tako pri srcu. Sem pa mnenja, da se je potrebno preizkusiti v čim več različnih klasičnih oblikah. S tem prvim haikujem sem tudi jaz precej zadovoljen, saj sem se s haikuji do sedaj ukvarjal samo teoretsko. Lepo je teorijo spraviti tudi v prakso.
Hvala za vaš odziv, veseli me, da vas je pritegnila tale trivrstičnica.
Pištin
Komentiranje je zaprto!
Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!