Forum

Moj marec - Kerstin

http://www.pesem.si/article.php?blog_id=3821

Mesec marec, ki je zaznamovan, vtisnjen v tebi kot stigma, boli, kar veje iz pesmi, čeprav je prebujanje speče narave, privrejo na dan tudi spomini.



lp, ajda
 

Aleksandra Kocmut - Kerstin

Poslano:
05. 03. 2008 ob 03:02

Res je, Ajda. V času nastanka te pesmi sem si želela, da mojega marca, meseca mojega rojstva, sploh ne bi bilo.
Hvala za komentar.
Kerstin

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!