Trpljenje

[size=10][font=Comic]

Čisto tiho v kotu sedi
gleda ga in si briše oči.
Žalostna, da ga je spoznala,
žalostna, ker se mu je predala.
Ljubezen postala ji je tuja
gledati ga bilo ji je nuja.
Ni več poznala njegovega smeha
deležna bila je le težkega greha.
Ko skozi vrata je odšel,
v njej se žarek je vnel
upala je da se vrne ne,
da oddahnilo se ji bo srce.
Ko pa pozno zvečer se je vrnil
v njej se strah je povrnil.
Tiho se v kot je skrila
se v trpljenje ponovno vrnila.
To se dogajalo je vse dni,
dokler se od življenja poslovila ni.

Lea

Komentiranje je zaprto!

Lea
Napisal/a: Lea

Pesmi

  • 31. 12. 2009 ob 09:43
  • Prebrano 642 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 130

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!