Oddaljila sva se

Kje so tisti časi
ko sva si segla iz roke v roko
hodila po mehki stezici
drevenelo je telo.

Kdaj sva pozabila na naju
pozabila da je najin ta svet
kdaj nehala čutiti
in opustila ljubezni zalet.

Koliko časa bo minilo,
da zopet ljubezen se vrne
se še kdaj bo zgodilo,
da se nama na bolje obrne.

Tiho korakava danes
brez besed in smeha
ti misliš nanjo jaz mislim nanj
brez trenutka greha.

Lea

Komentiranje je zaprto!

Lea
Napisal/a: Lea

Pesmi

  • 31. 12. 2009 ob 09:48
  • Prebrano 690 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 210

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!