Možno, da sem neumen. Nisem dovolj pameten, da bi vedel.
Hors
Kamena Strela
Poslano: 18. 06. 2026 ob 10:44
Mater, ta pa velja tud zame. :D
Všeč mi je 0
Poslano: 18. 06. 2026 ob 14:20
To so te dikotomije, jp :D.
Komentiranje je zaprto!
Napisal/a: Hors
Aforizmi
Uredniško pregledano.