VEM

Za zatohlimi prostori

Se odvija sestanek

Sleparjev

 

Zvito kujejo načrte

Da jim uspejo

Črne spletke

 

Ura je pozna v noči

Ko postanejo utrujeni

Zlezejo v isto posteljo

In ko je čas za budne

Čim tišje odtavajo

Domov

 

Dneve preživijo

Kot običajni ljudje

Še tako dober psiholog

Jih brez dokaza

Ne bi pogruntal

 

A vsi vedo

In vsi se delajo

Kot da nič ne vedo

Misli v glavi

Pa neslišno trdijo

VEM!

IŽ-lev

RAjko      Jerama

Poslano:
16. 06. 2026 ob 07:05

Noč jih je rodila, noč jih bo požrla.


Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
16. 06. 2026 ob 07:10

Rajko dobro jutro

Seveda, kaj pa naj bo drugače.

Lepi dan ti želim,Irena

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Pesmi

  • 16. 06. 2026 ob 06:26
  • Prebrano 94 krat

Uredniško pregledano.

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!