VEM
Za zatohlimi prostori
Se odvija sestanek
Sleparjev
Zvito kujejo načrte
Da jim uspejo
Črne spletke
Ura je pozna v noči
Ko postanejo utrujeni
Zlezejo v isto posteljo
In ko je čas za budne
Čim tišje odtavajo
Domov
Dneve preživijo
Kot običajni ljudje
Še tako dober psiholog
Jih brez dokaza
Ne bi pogruntal
A vsi vedo
In vsi se delajo
Kot da nič ne vedo
Misli v glavi
Pa neslišno trdijo
VEM!
IŽ-lev
Poslano:
16. 06. 2026 ob 07:05
Noč jih je rodila, noč jih bo požrla.
Poslano:
16. 06. 2026 ob 07:10
Rajko dobro jutro
Seveda, kaj pa naj bo drugače.
Lepi dan ti želim,Irena
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: IŽ-lev
Pesmi
- 16. 06. 2026 ob 06:26
- Prebrano 94 krat
Uredniško pregledano.
