Samota

Sama deklica sedi

nekaj ji na duši leži

ji srce mori

in jo teži.

 

Zakaj ji je hudo

le koga pogreša močno,

da ji je tako težko?

 

Po kom hrepeni

si ga tako želi

da jo srce boli.

 

V očeh se ji zrcali obup

pred njo robčkov velik je kup.

 

Mimoidoči jo sprašujejo:

Kaj ti je,

ti lahko kako pomagam?

 

Ona pa tiho sedi

v daljavo strmi

in solze briše si.

kosBelegaKruha

Komentiranje je zaprto!

kosBelegaKruha
Napisal/a: kosBelegaKruha

Pesmi

  • 15. 01. 2026 ob 06:53
  • Prebrano 100 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 9.99

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!