
Bila je noč kot vse noči,
saj noči ni ničesar mar.
Ne meni se za pok, luči,
še manj za novi koledar.
Ko sonca ni, nastane noč
ko vzide, nje je konec.
In ni drugačna, ko polnoč,
naznani v uri zvonec.
Še ena noč, kot vse noči,
zdaj z jutrom je minila.
Mi Bog podaril je moči
da sem se spet zbudila.
‐-----
A zdaj poiščem koledar,
saj stari se poslavlja...
Naj Ta, ki časov je Vladar,
nam leto blagoslavlja!
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Katarina Ambrož
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!