
nekatere pesmi rastejo
kot previsoke trave,
in ko jih veter zagrabi,
se zlomijo same v sebi.
in iz njih tečejo kaplje
ki izparijo
včasih ostanejo trske
da se komu zabodejo v srce
:D :D
Lepo - oboje, nepokošeno ... čestitke,
lp, Ana
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Dani Bedrač
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!