KOLONA ZA PEKEL

Mraz reže v kosti, megla pomaga, 

še koliko dni bo treba hoditi?

Videli bodo zdaj svojega vraga,

kdo obležal bo na polju, kdo uspel se rešiti?

 

V koloni ta vojska že dolgo potuje, 

vrata do pekla so čisto blizu.

Pred vstopom se sleče, vsak čevlje sezuje,

ogenj požre jih gole v nizu. 

 

 

Dragon

branka

Poslano:
05. 12. 2025 ob 08:21

Teh kolon je danes vse več.

Lp

Zastavica

Milena

Poslano:
05. 12. 2025 ob 09:45

Žalostno je to kar se dogaja.A pomoči ni od nikoder, samo puste obljube.

Lp

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
05. 12. 2025 ob 12:28

Drago treba se bo naročiti

Za v pekel ker nas je toliko

Da preko vrat v enem dnevu

Ne bomo zmogli priti kot pri

Doktorju. 

Dobro si napisal.

Lep pozdrav

Irena

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Dragon
Napisal/a: Dragon

Pesmi

  • 05. 12. 2025 ob 06:28
  • Prebrano 324 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 104.83

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!