
Mraz reže v kosti, megla pomaga,
še koliko dni bo treba hoditi?
Videli bodo zdaj svojega vraga,
kdo obležal bo na polju, kdo uspel se rešiti?
V koloni ta vojska že dolgo potuje,
vrata do pekla so čisto blizu.
Pred vstopom se sleče, vsak čevlje sezuje,
ogenj požre jih gole v nizu.
Žalostno je to kar se dogaja.A pomoči ni od nikoder, samo puste obljube.
Lp
Drago treba se bo naročiti
Za v pekel ker nas je toliko
Da preko vrat v enem dnevu
Ne bomo zmogli priti kot pri
Doktorju.
Dobro si napisal.
Lep pozdrav
Irena
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Dragon
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!