
Seveda je. Jaz si že predstavljam eno tako mogočno ploho. Dober haiku.
Hvala - bila sem v dilemi, ker če bi napisala obljuba dežja (ali snega), bi mi bilo jasno, ker pa sem spremenila, pustila odprto in z vprašajem na koncu, pa nisem prepričana.
Pozdrave Nada
Zakaj ne? Vreme je nepredvidljivo. Meni je všeč, da si pustila odprto. Sicer sta pa opciji - obljuba dežja ali snega tudi lepi.
Pozdravček :-)
Dosti boljše in primerneje (haiku je nek pogled, slika ... ) bi bilo brez vprašanja. Pravzaprav vprašanje ne sodi v haiku. Poskusi zamenjati zadnji verz.
Lp Lidija
Bom raje dala prvotni naslov, ker dopušča več interpretacij..., pozdrave Nada
Dobra odločitev!
LpLidija
Komentiranje je zaprto!


Napisal/a: nada pecavar
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!