...

Težki oblaki

nad obrisi grebenov.

Obljuba česa?

nada pecavar

nada pecavar

Poslano:
02. 12. 2025 ob 10:43

Ne vem, če je to haiku ....

Zastavica

Kamena Strela

Poslano:
02. 12. 2025 ob 10:51

Seveda je. Jaz si že predstavljam eno tako mogočno ploho. Dober haiku.

Zastavica

nada pecavar

Poslano:
03. 12. 2025 ob 09:20

Hvala - bila sem v dilemi, ker če bi napisala obljuba dežja (ali snega), bi mi bilo jasno, ker pa sem spremenila, pustila odprto in z vprašajem na koncu, pa nisem prepričana.

Pozdrave Nada

Zastavica

Kamena Strela

Poslano:
03. 12. 2025 ob 09:35
Spremenjeno:
03. 12. 2025 ob 09:35

Zakaj ne? Vreme je nepredvidljivo. Meni je všeč, da si pustila odprto. Sicer sta pa opciji - obljuba dežja ali snega tudi lepi.

Pozdravček :-)

Zastavica

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
06. 12. 2025 ob 23:13

Dosti boljše in primerneje (haiku je nek pogled, slika ... ) bi bilo brez vprašanja. Pravzaprav vprašanje ne sodi v haiku. Poskusi zamenjati zadnji verz.

Lp Lidija



Zastavica

nada pecavar

Poslano:
07. 12. 2025 ob 09:51

Bom raje dala prvotni naslov,  ker dopušča več interpretacij..., pozdrave Nada

Zastavica

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
07. 12. 2025 ob 13:58

Dobra odločitev!

LpLidija 

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka

nada pecavar
Napisal/a: nada pecavar

Pesmi

  • 02. 12. 2025 ob 10:42
  • Prebrano 304 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 0

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!