
Ko so mi očitali sončna očala,
da se obnašam kot umetnik...
Saj sem, sem jim rekel.
Ko mi je v cilju zastavica pomahála,
so rekli ta je povzpetnik.
pol sveta nekoč sem pretekel...
Ko si meni, ne njim, v objemu pristala,
so pljuvali name, da sem preklétnik.
Jaz pa sem maske, lažne jim slekel.
Dragon lepo pozdravljen
Lepo in odkrito.
Meni ne rata spraviti mask
Dol od lažnivih ljudi. Jaz se
Raje umaknem čim dalje kot
Mi je mogoče. Je pa tvoj način
Bolj bister in šele potem vidiš
Kakšen je kdo...a ni res...
Lepo. Lep dan ti želim
Dragon
Irena
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Dragon
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!