
otrok z nesigurnim korakom
deklica s češnjevimi lici
dekle v labirintu
iskalka vrat
ženska polnih dojk
upognjena pod nizkim nebom
izpraznjenega trebuha
oluščena
v nobeni se nisem prepoznala
najbližje sem si bila ob tvoji rdeči niti
ko so me lovili minotavri vseh blodnjakov
kam grem brez preje besed
iz vseh tujih obrazov
ki so jih klicali z mojim imenom
brez ječe rok
kjer sem polna
brezimna
Lepo, da si nazaj Irena :)
Pesem pa je super!
Lp, Nejc
Kam grem brez preje besed ...
Všečna drugačnost,
Vse Dobro in Mir, Caki
Včasih se človek izgubi ... ne le na Kreti ...
Lepo, da si se zopet oprijela rdeče niti, ki sem jo, mimogrede, pogrešala :D
Imej lep dan, Marija
Hvala vam
Nejc
Caki
Nada
Marija
počasi kopljem izhod ..,
Lep pozdrav
pi, Irena
Tudi mene se je pesem dotaknila ... na koncu pesmi brezimena (brez imena ali brezimna) pišeš skupaj?
Lp, Ana
Hvala, Ana, popravila v brezimno.
lpi
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: pi - irena p.
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!