MUZA

MUZA

Čakam na peronu vlak,

ki morda nikdar ne pride.

Naslikal bi najlepšo muzo,

brzita mimobežna vlaka,

pisk lokomotive, zveni, zveni ...

zveni  ...  ... izzveni ... zamre.

 

Marko Vitas

Nada

Poslano:
15. 06. 2025 ob 09:17

... in je treba čakati, čakati ... in potem pride.

Zastavica

Marko Vitas

Poslano:
15. 06. 2025 ob 11:21

Jap, na žalost ali pa tudi ne.

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Marko Vitas
Napisal/a: Marko Vitas

Pesmi

  • 15. 06. 2025 ob 09:07
  • Prebrano 234 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 85.66

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!