
Pripeka suši prst, zalivam vrtnine,
slabosti plevem, vrlinam
ljubezen dolivam.
Ker bo v času kosila solati prevroče,
jo izpuljeno posadim
v lonček z vodo.
Pri meni ni v tako lepem lončku, sicer pa podobna "roža" trenutno na pultu v kuhinji :-)
... pravkar je začelo deževati. Rešitev za "preživele".
OJ, Nada,
malo je zalilo le povrhnjico,
pod kromprijevimi listi je suha prst.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Svit
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!