NEKDO

Gledaš, a ne vidiš,

poslušaš, a ne slišiš,

govoriš, pa vendar si tiho.

 

Kdo si ti, ki vse veš a nimaš odgovora.

Zakaj ne priznaš svoje zablode,

čemu se slepiš.

 

V sebi vidiš nesmisel,

notranji glas ti šepeta,

duša trpi, a ti si vseeno ti.

Figo

Komentiranje je zaprto!

Figo
Napisal/a: Figo

Pesmi

  • 04. 06. 2025 ob 06:43
  • Prebrano 188 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 109.66

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!