
Gledaš, a ne vidiš,
poslušaš, a ne slišiš,
govoriš, pa vendar si tiho.
Kdo si ti, ki vse veš a nimaš odgovora.
Zakaj ne priznaš svoje zablode,
čemu se slepiš.
V sebi vidiš nesmisel,
notranji glas ti šepeta,
duša trpi, a ti si vseeno ti.
Komentiranje je zaprto!
Napisal/a: Figo
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!