
Bi ti živela z mano, bi se poročila?
Bi ti živela z mano, mislim bi skupaj živela?
Bi z mano do konca dni vse si delila,
ker jaz sem našel , kar je duša želela.
Kmalu oba bova brez vsakdanjih stresov,
ko ti budilka največja je mora.
vsak dan svobodno brez nobenih pretresov,
ni važno kje naju pričaka zora.
Če bi hotela, šla kolesarit,
vse je odvisno, kaj tisti dan nama se da.
Kak dan objeta, znala ure lenarit,
važno je le, da vse rada počneva oba.
Ob tako ljubeči pesmi, bo zagotovo pritrdila. :-)
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Dragon
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!