ŽIVETI SKUPAJ

Bi ti živela z mano, bi se poročila?

Bi ti živela z mano, mislim bi skupaj živela?

Bi z mano do konca dni vse si delila,

ker jaz sem našel , kar je duša želela.

 

Kmalu oba bova brez vsakdanjih stresov,

ko ti budilka največja je mora. 

vsak dan svobodno brez nobenih pretresov,

ni važno kje naju pričaka zora.

 

 

Če bi hotela, šla kolesarit, 

vse je odvisno, kaj tisti dan nama se da.

Kak dan objeta, znala ure lenarit,

važno je le, da vse rada počneva oba. 

Dragon

Maša GL

Poslano:
04. 06. 2025 ob 10:36

Ob tako ljubeči pesmi, bo zagotovo pritrdila. :-)

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Dragon
Napisal/a: Dragon

Pesmi

  • 04. 06. 2025 ob 06:04
  • Prebrano 180 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 95.4

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!