
Žalost v srce se bo vrnila
a ranila me več ne bo
le sled gorja mi bo pustila
in dežne kaplje v slovo
Saj dežne kaplje so bile
ali pa se motim jaz
bile mogoče solze so
ki tekle so čez moj obraz
Hočem rože ti podati
da bi krasile tvojo pot
želim pri tebi v srcu spati
ker šel si preko mojih zmot
Si gledal nežno me v oči
nasmeha nisi prepoznal
pozabila sem nežnosti
ker srce nekdo je poteptal
Sem mislila
da konec je
in svet bom zapustila
pa gledala v tvoje sem oči
ki z dušo vso sem jih ljubila
Spoznala srečo sem
ki naju za vedno je združila
objeme tvoje tople vse
nikdar ne bom te zapustila
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Milena
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!