LJUBILA TE BOM

Žalost v srce se bo vrnila

a ranila me več ne bo

le sled gorja mi bo pustila

in dežne kaplje v slovo

 

Saj dežne kaplje so bile

ali pa se motim jaz

bile mogoče solze so

ki tekle so čez moj obraz

 

Hočem rože ti podati

da bi krasile tvojo pot

želim pri tebi v srcu spati

ker šel si preko mojih zmot

 

Si gledal nežno me v oči

nasmeha nisi prepoznal

pozabila sem nežnosti

ker srce nekdo je poteptal

 

Sem mislila

 da konec je

in svet bom zapustila

pa gledala v tvoje sem oči

ki z dušo vso sem jih ljubila

 

Spoznala srečo sem

ki naju za vedno je združila

objeme tvoje tople vse

nikdar ne bom te zapustila

Milena

Bojan Foršček

Poslano:
26. 04. 2025 ob 10:06

Milena, popravi prvo vrstico.

Zastavica

Milena

Poslano:
28. 04. 2025 ob 14:20

Hvala za opozorilo. Sem popravila.

Lp

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Milena
Napisal/a: Milena

Pesmi

  • 25. 04. 2025 ob 11:33
  • Prebrano 203 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 17.25

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!