
aprilsko jutro
lov za polžki na blitvi
vaja za oči
vaja za oči
majhni sluzasti stvori
aprilsko jutro
:-) Majhni lačni nadležni požeruhci.
Odličen!
Že nekaj let jih ni bilo toliko kot letos in ker imam za zastirko travo in so še zelo majhni, imam res vsako jutro oči na pecljih - morala bi iti še zvečer, a se mi ne da, tako da vsako jutro najdem kaj poreziranega - v nulo! Pozdrave Nada
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: nada pecavar
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!