
zveniš že kot peter skala. risba je pa zelo lepa. pomirja.
lp
OJ, miko,
dokaj odločen sem, pa tudi prožen.
Risba je mandala vstajenja.
Bodi dobro.
čeprav sem mnenja, da se vsak trenutek vse na novo rojeva, minulo in preminulo biva v svoji tišini.
staram se, minevam, dogorevam, a na dnu pepela najdem meč. zrno, vsaj iskro vere. tako si tudi predstavljam vstajenje.
preprosti nič, kar bi naj postal, sem moral že biti ...
res, čudovita mandala.
lp
Interesantno, najgore je kad grizemo sami sebe.
Lp, Katica
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Svit
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!