
Prsti polzijo kot črnilo po koži,
vsak dotik se razlije v dih,
telo utripa v vročem ritmu.
Noč naju slači med vrsticami,
poljubi se stopijo na tvojem vratu,
jezik prede tihe rime.
Preberi jo s toplimi ustnicami,
pusti ji, da se razlije vate,
ker v njej sva midva – poeta.
Timotej: lepo pesem si ji spisal; glaske ljubezni so se ti krasno ubrale ... :-)
S pozdravi,
Sašo
Komentiranje je zaprto!
Napisal/a: TimotejB
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!