To pesem sem napisal zate

Prsti polzijo kot črnilo po koži,
vsak dotik se razlije v dih,
telo utripa v vročem ritmu.

 

Noč naju slači med vrsticami,
poljubi se stopijo na tvojem vratu,
jezik prede tihe rime.

 

Preberi jo s toplimi ustnicami,
pusti ji, da se razlije vate,
ker v njej sva midva – poeta.

TimotejB

Sašo Zorc Florjanski

Poslano:
02. 03. 2025 ob 19:57

Timotej: lepo pesem si ji spisal; glaske ljubezni so se ti krasno ubrale ... :-)

S pozdravi,

Sašo

Zastavica

F2#Caki

Poslano:
04. 03. 2025 ob 21:48

Enostavno, povedno, zlita pesem.


Zastavica

damjana

Poslano:
07. 03. 2025 ob 18:54

Hvala ...

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

TimotejB
Napisal/a: TimotejB

Pesmi

  • 02. 03. 2025 ob 19:27
  • Prebrano 290 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 185.78

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!