Dialog neba

Mislila sem, da sama sem.

Da nikogar ni.

Ker nikogar v resnici ni  bilo.

Kaj imam? Sem spraševala zvezde, luno, sonce…

Kdo bo prišel? Me je zbujal glas mojih misli.

Danes je prišlo  spoznanje, ki desetletja sem ga čakala.

»Imaš vse.

Imaš ves prostor sveta.

Imaš sebe celo.

Imaš čas, da narediš, karkoli hočeš…

Kadarkoli hočeš.

Le ne odnehaj v navidezni samoti.

Ne polagaj izgovorov si v dlan,

ker polzijo ti skozi prste.

Ne laži si v oči, da sama si.

Nisi. Tudi če nihče ne vidi nikogar s teboj.

Ti veš, kdo vse stopa ob tebi.

In te nagovarja, da izpolniš svoje sanje.

Imaš mnogo več, kot kdorkoli zunaj.

In veš, da te ljubimo. »

Vem, hvala za čisto drugačno ljubezen.

Barby

RAjko      Jerama

Poslano:
09. 02. 2025 ob 08:57

Zelo lepo ubesedeno vrhunsko spoznanje.
Mnogi ga še iščejo.



Vem, hvala za čisto drugačno ljubezen.

Le tisti narekovaj na koncu je narobe obrnjen.

;-)

Zastavica

Ronja

Poslano:
09. 02. 2025 ob 18:58

Lep dialog!

Zastavica

Barby

Poslano:
09. 02. 2025 ob 19:22

Hvala, Ronja, mi je všeč :)


Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Barby
Napisal/a: Barby

Pesmi

  • 08. 02. 2025 ob 19:12
  • Prebrano 227 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 85.77

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!