
Zgubljena na zemlji,
med nebesi in peklom.
Ujeta v posvetno nezanesljivo telo.
Stlačena med včeraj in danes.
med v(z)dihe in izdihe.
Razsuta v vetru misli,
med dogodki in pričakovanji,
med željami in odnosi.
Skozi utripe srca in vijuge uma,
sem v obratih centrifuga.
Kdo ima gumb, ki ustavi, prestavi,
na novo ustvari?
Je Bog, usoda, domišljija?
Morda je to naključje, je svobodna volja,
vizija, sveta misija, vesolja energija,
vpliv naravnega okolja.
Ostajam pred vami
v ogledalu sama,
brez odgovorov,
le z novimi vprašanji.
Dobra pesem, meni ogromno pove!
sveta misija (imaš misijija)
Hvala Ronja za natančno branje.
Misija ja, bi lahko tudi bila, a ker ni presledka ni potem nič od tega.
Lp. Olga
Ta gumb smo mi, pa se ga še nismo dobro naučili uporabljati.
Vgrajen je kakor "svobodna volja".
Ooo, ja. Rajko. Res je svoboda v vseh nas, ampak se jo bojimo, zato pa imamo težave, ker nas svoboda straši, volja pa no dovolj močna, da bi znala ta strah premagat.
Lp. Olga
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: olgasem
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!