
O, draga Lidija, ravno včeraj sem mislila nate
... in glej, pesem je tu!
Lepa (*_*)
Bodi dobro v 2025!
Marija
čista poezija
in morala bi ...
več nalivati v naše lačne duše
lpi
Marija si me priklicala ...
Srečno in zdravo ti želim
Irena, morala bi ... pa nekje tava in se išče
Če imaš srečo imaš tudi zdravje, obojega ti želim
Maša, vsaj kakšno podobno ... mogoče še pride
Tudi tebi vse naj
Lidija,
ta "morala bi" zveni tako otožno a hkrati tako mehko, da se lahkotno zrcali v bralčevih očeh ... morali bi jo še večkrat prebrati ...
Lp, Caki
Globok potop pesniškega subjekta v sebe skozi že doživeto, v iskanje tistega, kar se še skriva in je najprej le pesniška slutnja, prebujena v hrepenenju. Čestitke!
Milan Ž. - Jošt Š.
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: li
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!