
Skritega v kotu,
so me s palico pregnali med valove, čeprav nisem znal plavati.
Zato sem jih popil.
Na dnu mu je pogoltnila kača in po letih iskanja izhoda
sem se prebil čez njen trebuh.
Strup še vedno teče v meni.
V iskanju protistrupa, sem na norih gobah sledil zajcu v njegovo luknjo
in se znašel v hladnem brlogu ljudi,
ki nikoli ne spijo.
Šepetali so o mesiji, ki je nekoč videl sonce.
Odpravil sem se za markacijami, ki so jih tlakovali pozabljeni pesniki,
preko Mordorja,
do sanj.
Tam me je čakal tvoj obsijan obraz.
Le, da bi izvedel, da te je bilo lepše pogrešati,
kot biti s teboj.
in prstan moči stopljen
hvala za nov pesniški užitek
lpi
Tale konec ... sanje, ki se uresničijo, niso več sanje ;)
Čestitke,
lp, Ana
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Črni Kos
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!