
Sizif najraje posluša Rolling Stones.
Hehehe, verjetno res. Dober komentar, hvala.
To, naj se novo leto začne z rokenrolom, sizif gor ali/in dol :), 2025-krat podčrtano, Sara
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: espantajo
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!