
Le enkrat na leto se spomni in pride.
Obletnica, prvič sem vdih ulovila,
ko duša je novo obleko dobila.
Čestitke, objemi, stisk roke, darila.
Prav vse je enako, številke so druge,
ne delajo nič več prijetne usluge.
Oo, hvala. Pa ni bil moj namen napisati pesem za izrekanje čestitk. Točno na ta dan 3. decembra se je 166 let pred mano rodil tudi Preseren, zato mi je še posbej blizu pesnenje.
Lp. Olga
Olga čestitke za rojstni dan. Malo nas zavajaš s Prešernom (1800-1849):), zdaj si nam izdala, kako si še mlada :), eno ali manj kot eno mlajša od mene.
Lp, caki
Hvala, Caki. Ja, nič hudega. Nikoli nisem skrivala let, zakaj bi. To so le številke, med njimi dogodki, izzivi, odnosi, vsak jih ima že določene ob rojstvu, le da nam te skrivnosti nihče ne izda.
Lp. Olga
Oj Olga
kam sem že spet založil darilo?
malo poglej naokoli
Srečno tebi od RAjka
Hihihi. Sovica se je zgubila... revica.
Hvalaaa
Lp. Olga
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: olgasem
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!