
Sedela bi ob tvoji postelji
in pazila na tvoj vdih.
Spremenila bi se v tvoj korak
In ga pospremila po vseh poteh.
Stala bi ob tvojih vratih in te nemo
pospremila naprej.
Na usta bi risala nasmeh
in iskala vse besede ljubezni zate.
Bi...
Še kako bi...
Zmeraj sem, le povedala nisem dovolj na glas.
A ti si, s prošnjo, da se ločijo najine poti.
Še naprej te čuvam,
Nemo, močno, hrabro.
Za zmeraj, obljubila sem.
Kako lepo si opisala svojo ljubezen. Naj ti sonce sije in privabi nasmeh sreče na tvoja lica.
Lep dan, MILENA
Oooo, kako lep komentar.
Hvala iz srca.
Lp, B.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Barby
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!