Obljuba življenja

Sedela bi ob tvoji postelji
in pazila na tvoj vdih.
Spremenila bi se v tvoj korak
In ga pospremila po vseh poteh.
Stala bi ob tvojih vratih in te nemo
pospremila naprej.
Na usta bi risala nasmeh
in iskala vse besede ljubezni zate.
Bi...
Še kako bi...
Zmeraj sem, le povedala nisem dovolj na glas.
A ti si, s prošnjo, da se ločijo najine poti.
Še naprej te čuvam,
Nemo, močno, hrabro.
Za zmeraj, obljubila sem.

 

Barby

Milena

Poslano:
08. 11. 2024 ob 11:13

Kako lepo si opisala svojo ljubezen. Naj ti sonce sije in privabi nasmeh sreče na tvoja lica. 

Lep dan, MILENA

Zastavica

Barby

Poslano:
08. 11. 2024 ob 22:01

Oooo, kako lep komentar.

Hvala iz srca. 

Lp, B. 

Zastavica

tolminka

Poslano:
09. 11. 2024 ob 06:04

Pesem o zvestobi.

Zastavica

Barby

Poslano:
09. 11. 2024 ob 10:02

Ja, res je. Tisti z velikim Z.


Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Barby
Napisal/a: Barby

Pesmi

  • 07. 11. 2024 ob 19:22
  • Prebrano 193 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 47.4

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!