na koncu si samo cvetlicam gnoj

 

 

ni apatija

ki ubija

ne agresija

ali astronomija

 

                

               poganjaš korenine

                               in si stroj

                               umrl boš kot vse rastline

                               na koncu si samo

                              

                              cvetlicam gnoj

Hors

Dragon

Poslano:
25. 10. 2024 ob 10:30

In hrana živalicam majhnim... 

Zastavica

Maša GL

Poslano:
25. 10. 2024 ob 13:53

... in ponovno vstaneš, kjer iz sonca delaš sladkorčke, varno ogrnjen v celične stene zelenih in rozih in vsehbarvnih ...

pognojiti = dati življenje

Zastavica

Hors

Poslano:
25. 10. 2024 ob 15:42



  Drži, Maškolin ;D.

Zastavica

Hors

Poslano:
25. 10. 2024 ob 15:50



  Drži, leto Zmaja ;D

Zastavica

miko

Poslano:
25. 10. 2024 ob 17:52

poskusi s šiso za večji pridelek.

Zastavica

Hors

Poslano:
25. 10. 2024 ob 18:16


   Čru.

Zastavica

Maša GL

Poslano:
26. 10. 2024 ob 01:00

Ja, tudi deževniki pomagajo. ~~

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Hors
Napisal/a: Hors

Pesmi

  • 25. 10. 2024 ob 09:31
  • Prebrano 283 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 59.65

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!