Senryu

Ob slaščičarni

vsrkavanje vonja tort

letos še gratis.

Sašo Zorc Florjanski

Maša GL

Poslano:
19. 09. 2024 ob 18:33

:-) Dobro pikne. 

Potem bo pa drugo leto treba že mimo slaščičarn hodit s ščipalko na nosu.



Zastavica

Sašo Zorc Florjanski

Poslano:
19. 09. 2024 ob 18:59

Ja kajpada, kaj si pa mislila Maša, definitivno bo konec tega zastonjkarstva ... Sem pa obveščen iz podjetniških krogov, da tek in hoja mimo javnega stranišča ne bosta podvržena kakršnikoli spremembi ... :-)

Lepo pozdravljena,

Sašo 

Zastavica

triglav

Poslano:
19. 09. 2024 ob 20:59

Ja, mislim da res že vse plačujemo

... in zakaj ne bi še vonja tortic, haha

Saj takega razkošja, ni da bi ga zastonj uživali  (*_*)


Lep večer, Marija 

Zastavica

Maša GL

Poslano:
19. 09. 2024 ob 21:27

Sašo: vsaj nekaj. :-) 

Joj si me nasmejal, sedaj še s tem wc-jem. 


Marija: luksus je drag špas. :-) Hm... morda pa tržna niša za parfume in domače dišave. In obešanke za v wc. 

Zastavica

RAjko      Jerama

Poslano:
19. 09. 2024 ob 21:37

Sumim, da si bil v prejšnjih življenjih podjetnik, v tem si pa pesnik.

Sašo, uživaj (vonj kostanja po diskontni ceni)   

          RA:-j.

Zastavica

Sašo Zorc Florjanski

Poslano:
19. 09. 2024 ob 21:50

Veš, draga Marija, ni da bi človek v teh tsuper modernih časih, ki smo si jih tako srčno želeli, zrak še kar v nedogled ovohaval in črpal vase zastonj; kaj šele če je fino oplemeniten, za prdenje in količino prdcev v javnosti, bo pa odslej se treba potruditi za licenco (izjema je zgolj in samo politična srenja). 

Z lepim pozdravom,

Sašo

Zastavica

Sašo Zorc Florjanski

Poslano:
19. 09. 2024 ob 21:55

Ja, ja, Rajko, imaš zelo prav: slaščičar sem bil ... v današnjem pa skušam samo nekaj z gofljo rogoviliti ...

Lepo pozdravljen,

Sašo

Zastavica

Milan Žniderič - Jošt Š.

urednik

Poslano:
22. 09. 2024 ob 22:11

Vonj trenutka med nostalgijo spomina in tistim, kar se obeta ... Čestitke!

Milan Ž. - Jošt Š.

Zastavica

Sašo Zorc Florjanski

Poslano:
23. 09. 2024 ob 05:42

Hvala ti, Jošt!

Lepo pozdravljen,

Sašo

Zastavica

modricvet

Poslano:
23. 09. 2024 ob 10:13
Spremenjeno:
23. 09. 2024 ob 10:14

O, Sašo, genialno. Ti jo pa 'pihneš'!

Krasno spečeno in še vroče.


LP, mcv

Zastavica

Sašo Zorc Florjanski

Poslano:
23. 09. 2024 ob 11:07

Me veseli, Poetesa Alenka; hvala ti za pohvalo. Je pa naravnost nepredstavljivo za današnji čas potrošništva, da je sploh še kaj zastonj. Da so v tej smeri tako malomarni si pa nisem mislil, ko sem nekje v Ljubljani zastonj vohal slaščice; in to kar na pločniku. Ti šment, da bi jih koklja brcnila ...

Prijazen ponedeljek ti želim,

Sašo 

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka

Sašo Zorc Florjanski
Napisal/a: Sašo Zorc Florjanski

Pesmi

  • 19. 09. 2024 ob 16:29
  • Prebrano 459 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 306.01

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!