
:-) Dobro pikne.
Potem bo pa drugo leto treba že mimo slaščičarn hodit s ščipalko na nosu.
Ja kajpada, kaj si pa mislila Maša, definitivno bo konec tega zastonjkarstva ... Sem pa obveščen iz podjetniških krogov, da tek in hoja mimo javnega stranišča ne bosta podvržena kakršnikoli spremembi ... :-)
Lepo pozdravljena,
Sašo
Ja, mislim da res že vse plačujemo
... in zakaj ne bi še vonja tortic, haha
Saj takega razkošja, ni da bi ga zastonj uživali (*_*)
Lep večer, Marija
Sašo: vsaj nekaj. :-)
Joj si me nasmejal, sedaj še s tem wc-jem.
Marija: luksus je drag špas. :-) Hm... morda pa tržna niša za parfume in domače dišave. In obešanke za v wc.
Sumim, da si bil v prejšnjih življenjih podjetnik, v tem si pa pesnik.
Sašo, uživaj (vonj kostanja po diskontni ceni)
RA:-j.
Veš, draga Marija, ni da bi človek v teh tsuper modernih časih, ki smo si jih tako srčno želeli, zrak še kar v nedogled ovohaval in črpal vase zastonj; kaj šele če je fino oplemeniten, za prdenje in količino prdcev v javnosti, bo pa odslej se treba potruditi za licenco (izjema je zgolj in samo politična srenja).
Z lepim pozdravom,
Sašo
Ja, ja, Rajko, imaš zelo prav: slaščičar sem bil ... v današnjem pa skušam samo nekaj z gofljo rogoviliti ...
Lepo pozdravljen,
Sašo
Vonj trenutka med nostalgijo spomina in tistim, kar se obeta ... Čestitke!
Milan Ž. - Jošt Š.
Hvala ti, Jošt!
Lepo pozdravljen,
Sašo
O, Sašo, genialno. Ti jo pa 'pihneš'!
Krasno spečeno in še vroče.
LP, mcv
Me veseli, Poetesa Alenka; hvala ti za pohvalo. Je pa naravnost nepredstavljivo za današnji čas potrošništva, da je sploh še kaj zastonj. Da so v tej smeri tako malomarni si pa nisem mislil, ko sem nekje v Ljubljani zastonj vohal slaščice; in to kar na pločniku. Ti šment, da bi jih koklja brcnila ...
Prijazen ponedeljek ti želim,
Sašo
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Sašo Zorc Florjanski
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!