
Toliko se raznežila
Posle nekoliko mojih reči
Da sam pomislio - E, ovo je poezija!
I sa njom treba da počne dan na zemlji
Ona je već u svim antologijama
Ali je tamo niko sem mene
Ne uspeva pronaći
I neće...
Jer predaleko smo otišli
Neka ostane zapisano
U hronologijama jedne ljubavi
Da su danas izgubljeni svi mogući ratovi
Koji su protiv nje ikada pokrenuti
I da je u danu
Koji će ostati upamćen
Kao najnežniji
Bilo toliko čuda
Da se u njih poveruje
I zanemi
Hvala Marija... Hvala Katice! Tako mi je drago kad se Poezija prepoznaje. Veeeliki pozdrav!
Nije loše za početak nedelje (što sam sad pročitao.) ;-) (-:
Hvalaaa Rajko... biće i bolje. Pozdrav!!!
Koliko ljubezni (in poezije) ... čestitke,
lp, Ana
Čestitam, Žac na podčrtanki.
Lp, Katica
Hvalaaa Ana!!!
Hvalaaa Katice!!!
Veeeeeliki pozdrav od srca!
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Željko Medić Žac
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!