
Odlično posrečeno.
In ljubka kravica na paši. ♡
OJ, Maša, živim na deželi,
čeprav sem rojen meščan
me nihče ne bo prepričal
da se vrnem med bloke.
Hvala za izrečeno.
Svit, Svit, moramo tja kjer je najtežje...
močan občutek doma si ustvaril. in, kravici je najlažje biti kravica. človeku pa je tako težko biti dober.
lp
miko, tu v čepovanskem dolu je na poti proti Mostu na Soči, štirna s ta pravo vodo,
kaj boljšega, da se popotni odžeja, napolni steklenko ali pa buč kar si velikokrat
privoščim. No, saj tudi meni ni vse lahko, ampak ker sem tam kjer hočem biti
se da lažje shajati...
vem, da ni lahko. vseeno ti malo zavidam. saj se privadiš tudi na nenehne kolone avtomobilov, znervirane ljudi in, končno, da ne moreš ničesar spremeniti.
nisem uresničil želje, da bi živel bližje naravi, elementom, ognju in vodi. sem pa dober smogovec in v spominih je lahko včasih še lepše.
lp, m
Super, Svit! A kravica me podsjetila na djetinjstvo. Pasle su kravice tu gdje su sada zgradurine, a i potočić je žuborio.
Lp, Katica
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Svit
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!