NAPISANA KOMEDIJA

Vsaj temo treba zbrat,

se na delo treba je podat,

da se kaj koristnega nardi

in zadovoljni bomo vsi.

 

Komedija se začela je pisat,

ker res se zdravo je smejat,

lažje ponoči človek gre spat,

ni mu potrebno tablet, jemat.

 

Tema se je zbrala,

pesniška komedija je nastala,

zdaj vsi se bomo res smejali

in srečno brez tablet zaspali.

 

To ponavlja se naj vsaki dan,

pa nam ne bo treba lekarne več obiskovat.

 

V žepih cvenka bo ostalo,

za dopust se bo nabralo.

Če pa brez tablet nebo šlo,

se bomo v lekarno spet podali,

si žepe s tabletami nafilali,

da ponoči bomo mirno spali.

 

(Štefica Babnik in Mišel Žafran)

Mišel Žafran, Narfaž Lešim

Komentiranje je zaprto!

Mišel Žafran, Narfaž Lešim
Napisal/a: Mišel Žafran, Narfaž Lešim

Pesmi

  • 09. 08. 2024 ob 17:43
  • Prebrano 241 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 27.15

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!