
Vsaj temo treba zbrat,
se na delo treba je podat,
da se kaj koristnega nardi
in zadovoljni bomo vsi.
Komedija se začela je pisat,
ker res se zdravo je smejat,
lažje ponoči človek gre spat,
ni mu potrebno tablet, jemat.
Tema se je zbrala,
pesniška komedija je nastala,
zdaj vsi se bomo res smejali
in srečno brez tablet zaspali.
To ponavlja se naj vsaki dan,
pa nam ne bo treba lekarne več obiskovat.
V žepih cvenka bo ostalo,
za dopust se bo nabralo.
Če pa brez tablet nebo šlo,
se bomo v lekarno spet podali,
si žepe s tabletami nafilali,
da ponoči bomo mirno spali.
(Štefica Babnik in Mišel Žafran)
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Mišel Žafran, Narfaž Lešim
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!