
peti element, hvala za idejo (sem tudi sama tehtala med soncem in luno), a sem se z razlogom odločila za sonce... lep dan...
LpM
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Mateja Vrhovc Mestnik
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!