
Zaprta svoboda.
Prepoved izhoda.
Neizprosna odločba.
Brezkompromisna določba.
Uklenjena v enoličnost.
Bolečina utripa. Je to pravičnost?
Nimam nadzora.
Odločajo tisti, ki me ne poznajo,
tsti, ki imajo v družbi veljavo.
Moje počutje ni pomembno,
moje mnenje ni omembe vredno.
Moje življenje za družbo ni koristno,
to kar čutim, pravijo ni pristno.
Pomembno je kaj na papirju piše.
Kdo pod dokument naziv podpiše.
A to ne pomeni še konec poti,
izziv se tukaj moj šele začne.
Za moje življenje, zame gre.
"izziv se tukaj moj šele začne.
Za moje življenje, zame gre."
Olga, srečno! Uradniki zares ne vedo...
LpM
Res je, ne vedo, ker sem le del kolesja. Hvala za podporo.
Lp. Olga
Tudi sam sem nekaj podobnega izkusil. Najhuje mi je bilo ko so me izolirali in se niso pogovarjali z menoj, če prav so vedeli, da imam prav. Ne želim nikomur takšnih občutkov, ki sem jih doživel. Upam, da boš imela močno voljo in dokazala, da tudi ti potrebuješ spoštovanje.
Lep pozdrav!
Hvala Žiga Lev za čas in besede, ki si mi jih namenil.
Lp. Olga
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: olgasem
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!