SAMSON SE JE OKLICAL ZA ODVETNIKA

samson se je oklical za odvetnika

zdaj vsako jutro vzame aktovko

ni slep to je samo legenda 

tudi pretirano močan ni

 

na sodišču reče se opravičujem

se opravičujem vaša gnada

se opravičujem spoštovano sodišče

a sploh ne ugovarjam

 

samson se je oklical za odvetnika

vozil je okajen vozniško so mu vzeli

lepo temno modro obleko ima

morala bi biti siva

 

samson se je oklical za odvetnika

zdaj vsako jutro vzame aktovko

ni slep to je samo legenda 

tudi pretirano močan ni

Matej Krajnc

miko

Poslano:
23. 06. 2024 ob 18:41

pravo se najhitreje študira v zaporu.

lp

Zastavica

Nada

Poslano:
23. 06. 2024 ob 23:59

Bi bilo kar prav, da je slep in resnica živa in da verjamemo legendam.

Zastavica

Milan Žniderič - Jošt Š.

urednik

Poslano:
27. 06. 2024 ob 08:59

Slepota je deklaracija, moč pragmatizem, pravica uzurpacija. Čestitke!

Milan Ž. - Jošt Š.

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka

Matej Krajnc
Napisal/a: Matej Krajnc

Pesmi

  • 23. 06. 2024 ob 13:48
  • Prebrano 336 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 131.08

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!