
samson se je oklical za odvetnika
zdaj vsako jutro vzame aktovko
ni slep to je samo legenda
tudi pretirano močan ni
na sodišču reče se opravičujem
se opravičujem vaša gnada
se opravičujem spoštovano sodišče
a sploh ne ugovarjam
samson se je oklical za odvetnika
vozil je okajen vozniško so mu vzeli
lepo temno modro obleko ima
morala bi biti siva
samson se je oklical za odvetnika
zdaj vsako jutro vzame aktovko
ni slep to je samo legenda
tudi pretirano močan ni
Bi bilo kar prav, da je slep in resnica živa in da verjamemo legendam.
Slepota je deklaracija, moč pragmatizem, pravica uzurpacija. Čestitke!
Milan Ž. - Jošt Š.
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Matej Krajnc
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!