
sen kresne noči;
muha enodnevnica
podira rekord
podira rekord?
podaljšano življenje
za 'mušji kakec'?
za 'mušji kakec'!
enodnevnici uspel -
sen kresne noči!
Zabavna resničnica.
Ta mušica enednovnica vsaj ni imela slabega dne
Juhu.
Lp. Olga
'Zegen' je imela, ker je na najdaljši dan pokukala na svet ...
Hvala, Olga, da si vesela še namesto nje ... saj danes je že nov dan, in tale rekorderka zdaj lepo spi na njenih 'lovorikovcih' ... ;-)
Se beremo!
Lp
Hudo je muham, samo dan življenja jim je odmerjen :(
Všeč! Že dolgo se mi ni zapisala haiku pentlja. Ali se mi je samo ni dalo objaviti. Kdo ve; zabušavam.
Lp, Lea
Če je kdo 'profi', ste to vi, spoštovana Lea!
Vsi ostali smo le 'enodnevnice'... ;-)
Lp!
Ah, ne, veliko vas je dobrih. Vi zelo dober.
Jaz pa zadnje čase zabušavam, se sama sebi smilim.
Danes me je "zbudila" burja. Sem v devetih nebesih.
Lp, Lea
Držte se!
(tako in drgač..! ;-))
Res, brez heca, Vse dobro Vam želim!!!
Hvala vam!
Ja, burja nas včasih vsaj prekopicne, če ne tudi odnese.
Življenje je še veliko bolj kruti, ampak samo, če se mu pustimo.
Zato z nasmehom skozi burjo.
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: peti element
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!