
Sama skozi življenje.
Sama skozi dotike.
Najbolj mi gre, ko nikogar ni.
Nikogar. ki bi mi prišel pretesno.
Ednina je moja sopotnica.
Tista, ki se mi je predstavila
kot kraljica brez oblačil.
Gola brez sramu in večna v dialogu brez glasu.
V preveliki postelji zmeraj spim na levi strani.
Na desni ji zmeraj puščam prostor.
Imam vse, a veliko tega manjka.
Skozi ednino v življenju je le še navada
opora zavetja.
Močna stran je ta ednina.
Vse ti da. Celo sebe.
Dovolj da te pospremi skoz življenje.
Močna si kot Boginja
peti, saj veš skoz' zarad lažje izgovorjave
Rajko, najlepša hvala.
Močna je ta beseda, Boginja.
In hvala da si razložil "petemu", sem pa res pozabila dodati apostrof, pardon.
Lp, B.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Barby
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!