Haiku št.101

konec nevihte

vonj po lipovem čaju

zadiši v zraku

Bojan Foršček

Majda Žvokelj

Poslano:
29. 05. 2024 ob 19:36

Zelo lep haiku! Majda

Zastavica

Bojan Foršček

Poslano:
29. 05. 2024 ob 20:48

Majda, hvala za dotik. Po nevihti sem šel skozi lipov drevored in sem v nosnicah prav zaznal ta vonj.                                                     Lep dan ti želim! Bojan




Zastavica

Ana Porenta

urednica

Poslano:
02. 06. 2024 ob 11:17

Čestitke,

lp, Ana

Zastavica

triglav

Poslano:
02. 06. 2024 ob 11:38

Lipa, bo vsak čas v najbujnejšem cvetenju

in dišalo bo kot v tvojem haikuju.

Upam, da bo tudi kaj čebel, ker letos jih je res malo!


Čestitke in lepo nedeljo, Marija 



Zastavica

Majda Žvokelj

Poslano:
02. 06. 2024 ob 12:00

Yes! Tako se dela! Majda

Zastavica

Bojan Foršček

Poslano:
03. 06. 2024 ob 08:14
Spremenjeno:
03. 06. 2024 ob 08:15

Ana, hvala za podčrtanko!

Marija in Majda, hvala za dotik!

Tudi, ko je dež, je lepo.

Vsem lep pozdrav!

Bojan

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka

Bojan Foršček
Napisal/a: Bojan Foršček

Pesmi

  • 29. 05. 2024 ob 08:02
  • Prebrano 344 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 109.94

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!