
Majda, hvala za dotik. Po nevihti sem šel skozi lipov drevored in sem v nosnicah prav zaznal ta vonj. Lep dan ti želim! Bojan
Lipa, bo vsak čas v najbujnejšem cvetenju
in dišalo bo kot v tvojem haikuju.
Upam, da bo tudi kaj čebel, ker letos jih je res malo!
Čestitke in lepo nedeljo, Marija
Ana, hvala za podčrtanko!
Marija in Majda, hvala za dotik!
Tudi, ko je dež, je lepo.
Vsem lep pozdrav!
Bojan
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Bojan Foršček
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!