Kepa

Vrgel kepo si v okno moje :

Pridi, gremo na sprehod,

luna nam srebrno je sijala,

ko čez gozd smo gazili okrog.

 

Psička težke tačke je imela,

v srcih srečni smo bili,

v dalji lučka v hiši je gorela,

kot da skozi pravljico bi šli.

 

Zimo je zamenjala jesen,

za oknom mene tam več ni,

ti več nimaš mene rad,

psička pa že dolgo večno spi.

 

Midva pa še gaziva,

ne po snegu-

po življenju,

vsak po svojo srečo sva odšla.

 

Selena

Komentiranje je zaprto!

Selena
Napisal/a: Selena

Pesmi

  • 29. 05. 2024 ob 08:16
  • Prebrano 214 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 98.46

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!