
nežno mi je veter
na pot položil cvetje
in v njenem objemu
za trenutek
mi je za vrat
dahnilo
poletje
tam v naročju pomladi
sem se zazrl
v obličje raja
upajoč, da trenutek
večno traja
bil sem tam
ni me odslovila
prijazna, ljubezniva
kot mati
se je k meni
privila
Taki lirični izpevi, poet Drago, so mi pa res zelo sedejo. Vem, da v tebi živi še kar nekaj takih, ki čakajo, da jih obelodaniš; maj je temu več kot primeren ...
Z lepim pozdravom,
Sašo
Dragi Poet Sašo, tvoje besede so kot "lovorjev venec v laseh poeta"!
Hvala ti zanje!
Lp, Drago
Ko preberem tako močne stihe, ki so močni v svoji nežnosti, mi zastane dih!
Hvala, Nada, za prekrasen komentar!
Lp, Drago
Biti tam - nepozabno! Čestitke!
Milan Ž. - Jošt Š.
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: DragoM
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!