
ko na cesti zagledam psa
brez lastnika
se ustrašim
volka v sebi
ker čeprav ne bi škodil nikomur
bi se me bal
še močerad
ampak ne bi mu naredil nič
le polizal
poljubil njegovo barvo
pustil punco
pustil službo
se preselil v džunglo
in pisal samo še na evkaliptusove liste
tako
kot bi moralo biti
Na standarni format nizaš zanimive domislice.
Čestitke.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Hors
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!