
znova potrkava dež
pod dežnikom iz listja
spi ptič
zvon
del mene
zazrt v temo
vidim bližnje perone
z očmi velikih ur
ali še potujem
z vlakom jeze
v lokih modrega mostu
v koprenastem oblaku
počivajo galebi
Sanje že vedo
da je čas za spremembe...
Lp!
Tanja
zazrt v temo
vidim bližnje perone
z očmi velikih ur
včasih se z bolečino slovesa veselimo poti pred nami. mogoče se mi je izraz posrečil.
lp, Svit,
hvala,
m.
"Među javom i med snom"... Kao i kod našeg velikog pesnika Laze Kostića, tvoja pesma nastaje u dodiru sna i jave. Lepo.
lp, Jagoda
Lijepi stihovi, Miko! I Grašo pjeva "između jave i sna, vrha i dna, i pjevam..."
Lp, Katica
Obstanemo prav na tistem peronu ne(sna), pod očmi velikih ur, v katerem je ta pesem, kjer zadihamo med verze, če ne preslišimo odmevov. Čestitke!
Milan Ž. - Jošt Š.
Miko, iskreno čestitam na podčrtanki!
Lp, Katica
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: miko
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!