naveličan gledati vesolje

naveličan gledati vesolje

da je tako svetlo

zmeraj tako prekleto črno

zakaj so vse lepe stvari

tako strupene

hočem samo da me smrtonosni kafeinobrazni nič vzame

in me neguje

in me biča ko sem nesmiseln

 

nesmiselnost negovati nekoga

ko je tako očitno

nekdo neguje samo sebe

Hors

Nada

Poslano:
06. 03. 2024 ob 07:54

Da, težki časi in pesem, polna pesimizma.

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Hors
Napisal/a: Hors

Pesmi

  • 05. 03. 2024 ob 18:34
  • Prebrano 202 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 47.06

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!