
sem moral kar gledati, da sem opazil stebriče.
stari diogen je iskal človeka pri belem dnevu z lučjo. ko so se vsi pripravljali na vojno, je po cesti valil svoj sod, da ne bi rekli, da ničesar ne počne v tako resni zadevi.
verjetno je res, eden, ki te razume in si vzame čas zate, več kot tisoč, ki jih gre mimo ...
lp, Svit,
m.
OJ, miko,<
v množicah milijard je le Človek res opažen.
Hvala za zanimiv komentar.
ČLOVEK, recimo otrok v telesu starca, mi je dokaz, da umetnina sploh ne obstaja. gledam. resne, intelektualne glasbe, ne prenese, ne more ji slediti, v otroško, recimo južnoameriško glasbo, se bo vživel in plesal ure in ure, dokler ti počasi ne prikaplja, da človek je glasba. reci, duša.
lp
Palac gore za čovjeka, Svit!
Lp, Katica
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Svit
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!