
Vzklili iz nederij blata,
skozi listja vrata,
v barvah čistega snega,
v ogledalu sonca in neba.
Iz gnilobe rjave zgodovine,
spet zvonijo iz odmrle površine.
kako lepa dobrodošlica zvončkom
Čestitam
Hvalaaa RAJko, res so umetnina pomladi, da iz blata zraste taka čudovita belina.
Lepo bodi
Olga
Lepa miniaturica :)
LpL
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: olgasem
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!