
Po gozdu tiho stopam,
občutkom se predajam,
tesnobo izdihujem.
Drevesa mi nasuvajo preprogo,
na njej počutim se kraljica,
gozdna vila,
ki jo čar prevzema, da uživa.
Saj špalir iz debel in grmovja,
je kot prestol mojega udobja.
Dan je lepši, bolj sproščen,
ko s sprehodom ga začnem.
Saj špalir iz debel in grmovja,
je kot prestol mojega udobja.
LEPO_TA NA POHODU
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: olgasem
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!