SPREHOD

 

 

Po gozdu tiho stopam, 

 občutkom se predajam, 

 tesnobo izdihujem.

Drevesa mi nasuvajo preprogo, 

na njej počutim se kraljica,

gozdna vila,

ki jo čar prevzema, da uživa.

Saj špalir iz debel in grmovja,

je kot prestol mojega udobja.

Dan je lepši, bolj sproščen,

ko s sprehodom ga začnem.

olgasem

RAjko      Jerama

Poslano:
08. 02. 2024 ob 09:17

Saj špalir iz debel in grmovja,

je kot prestol mojega udobja.


LEPO_TA  NA POHODU

Zastavica

olgasem

Poslano:
08. 02. 2024 ob 12:27

Hvala R.A.J za dotik ...

Lp. Olga

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

olgasem
Napisal/a: olgasem

Pesmi

  • 08. 02. 2024 ob 00:29
  • Prebrano 171 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 41.5

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!