
poslušam te
si zlajnana kot dedkova gramofonska plošča
vedno eno in isto
isti problemi - druga imena
bereš, bereš, bereš a je vedno isto
vsi ste ovce mi praviš
dolgočasneži, idioti, kreteni
hočeš pristan a se nočeš ustaliti
leta so tu a ti drgneš isto vižo naprej
pa daj že zaboga "grow up"!
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: tuskulum
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!