
Rada imam fige. Tudi jaz jih mimogrede poberem. Nezrele pa le pozdravim.
Povej mi, kako daš sliko sem na komentar?
Lp. Olga
O, Svit, enkraten tale tvoj haiku!!!
Lep dan ti želim,
Marija
Ps.: Upam, da figa ne bo na silo odstranjena in bo našla boljši prostorček, kje na vrtu, na toplem in v zavetju!
Olga, svojo sliko iz facebooka kopiram in prilepim v komentar.
Marija, prizor sem posnel pred leti na Markovcu nad Koprom. Kaj se je z njo zgodilo ne vem, ko pridem na Obalo nemara pogledam na tisto stopnišče.
Pozdrav obema.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Svit
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!