
Suša
zemlja kriči
za dežjem
Poplave
hudourniki odnašajo
domove
Lakota
velike oči
in napihnjeni
trebuhi
Vojna
bombe padajo
na otroške
sanje
What a Wonderful World
Kje je
To??
Umestno vprašanje, Drago. Nekje v deželi Ni-je ... morda ...
Lepo pozdravljen,
Sašo
Tako je, Sašo, človek je "zajebal" vse, kar se je "zajebati" dalo!
Hvala in lep pozdrav!
Drago
ali nam je WWW uničil WWW?
Človeku so zavladale mašine (računalnik) in se je razumsko izrodil, informacijsko povampiril.
V čisti zavesti, v srcu kakor lepo pravi Mirjam, pa se harmonija lahko ustvari celo sredi kaosa poplave informacij, ki iz spokojnosti duše ustvarjajo strašni nemir uma . Optimizem velja !!!!! !!!!! za začetek gremo na sprehod v gozd
lp Ra.j.
Tile štirje jezdeci sejejo med nas tisto kar smo dejanski sami spočeli. Torej bomo le mi tudi opravili z grožnjo, ki nam preti z uničenjem. Paradoksno, da blagostanje ne vzpodbuja individualiste, milijarda lačnih na "planetu obilja," pa vdira v naš "eldorado" kot tisti, ki jim doma ni lepo...Kaže da le stiske izzovejo solidarnost v ljudeh...
Mirjam, prav imaš! A kaj, ko pa svetu vlada denarnica
in ne srce! Hvala!
Lp, Drago
Svit, kot vedno, si tudi tokrat zadel "Bullseye"! ;)
Hvala!
Lp, Drago
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: DragoM
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!